Doładuj biznes, auto i dom: stacje ładowania dla samochodów i nie tylko

Samochód elektryczny jest wygodny, gdy ładowanie jest wygodne.
Dzięki naszej ofercie stacji ładowania łatwo zapewnisz
stałą dostępność energii dla swojego elektryka.

Zwróć uwagę na najważniejsze zalety:
• szybkość ładowania
• łatwość montażu
• relacja zysk/cena

Sprawność ładowania zależy w dużej mierze od dobrego dopasowania do baterii użytych w aucie. Możesz tu liczyć na doradztwo specjalistów z Aut Elektrycznych. Własna stacja ładowania może być świetnym rozwiązaniem np. dla hoteli, a koszty, w porównaniu do comiesięcznych faktur za benzynę, bardzo atrakcyjne.

Korzyści są też wizerunkowe — firmowa flota elektryków to reklama sama w sobie, a na dodatek manifest ekologicznej świadomości. Takie auta wszędzie budzą zainteresowanie, i pokazują innowacyjny charakter firmy.

Stacje od Aut Elektrycznych to:
• stacje ładowania dla domów jednorodzinnych i firm
• rozwiązania, które już sprawdziły się na rynku
(nie eksperymentujemy na klientach)
• najlepszy dostępny na świecie sprzęt
• kompleksowy montaż i pomoc w konfiguracji
• stałe wsparcie techniczne

Wprowadź swoją firmę w przyszłość. Pomożemy Ci we wszystkim.

Tyle naładujesz w ciągu 1 godziny:

10%

stacja 2,3 kW

szybkość ~15 km

20%

stacja 3,7 kW

szybkość ~25km

50%

stacja 11 kW

szybkość ~50 km

100%

stacja 22 kW

szybkość ~100 km

Domowe ładowarki aut elektrycznych

Szybkie ładowanie

Prosta obsługa

Podgląd w aplikacji

Ładowanie w domu

Ładowarki aut elektrycznych, w zależności od przeznaczenia (publicznego lub do użytku domowego) mają różne moce i różną wydajność. Z racji tego, iż  że stacje ładowania aut elektrycznych wciąż nie są w Polsce bardzo liczne obecnie, najkorzystniejszym rozwiązaniem dla posiadacza auta elektrycznego jest zakup ładowarki aut elektrycznych możliwej do zainstalowania w domu. Ładowanie auta elektrycznego w domu jest niezwykle proste. Wystarczy podłączyć auto elektryczne do ładowarki i naładujesz swój pojazd do pełna zaledwie w ciągu godziny!

Prywatne ładowarki aut elektrycznych to strzał w dziesiątkę, jeśli nie chcesz jeździć po mieście w poszukiwaniu odpowiedniego punktu ładowania!

Sprawdź

Komercyjne stacje ładowania

Dobra lokalizacja

Pełne bezpieczeństwo

do 10 razy szybciej

Zerowa emisja

Stacje ładowania aut elektrycznych to łatwość obsługi, intuicyjność i wygoda – ważnym jest, że na jednym ładowaniu samochód elektryczny może przejechać nawet ponad 300 kilometrów!

Komercyjne stacje ładowania aut elektrycznych to najczęściej stacje ładowania zlokalizowane w biurach, parkingach, centrach handlowych, miejscach użyteczności publicznej czyli tam, gdzie nie jest wymagany bardzo krótki czas ładowania. Stacje takie ładują auta elektryczne zwykle do kilku godzin. Oferowane przez nas stacje ładowania są przystosowane do cyklicznej pracy, posiadają system nadzoru i system identyfikacji użytkownika.

Stacje ładowania aut elektrycznych w publicznych miejscach przyciągają klientów i zapewniają ruch przy danym obiekcie – skorzystaj z tej opcji, planując rozpoczęcie działalności w centrum miasta!

Sprawdź

Publiczne stacje ładowania

Dobra lokalizacja

Pełne bezpieczeństwo

do 10 razy szybciej

Zdalny dostęp

Publiczne stacje ładowania aut elektrycznych zostały stworzone na rzecz rozwoju elektromobilności, a przede wszystkim dla użytkowników pojazdów elektrycznych by zapewnić im komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Publiczne stacje ładowania aut elektrycznych zapewniają bezproblemowe ładowanie każdemu kierowcy gdziekolwiek się znajduje.

Od strony technicznej Publiczne stacje ładowania aut elektrycznych to instalacje zbudowane z terminala ładowania, wykorzystującego ładowanie prądem stałym DC. Terminale ładowania DC są przeznaczone do bardzo szybkiego ładowania samochodu elektrycznego, zwykle jest to 15-30 min.

Publiczne stacje ładowania aut elektrycznych są „stacją benzynową” dla każdego posiadacza samochodu elektrycznego, który zatrzymuje się na chwilę, ładuje i kontynuuje swoją podróż. Publiczne stacje ładowania aut elektrycznych instaluje się na autostradach, przy głównych szlakach komunikacyjnych, stacjach benzynowych, tak aby być jak najbliżej potrzeb użytkowników aut elektrycznych.

Sprawdź


Naszą misją jest zachęcenie większej liczby kierowców do korzystania z pojazdów elektrycznych i sprawienie, aby ładowanie aut z wykorzystaniem elektrowni  słonecznych stało się standardem dostępnym dla wszystkich. Wartością dodaną naszych działań jest zmniejszony hałas i czyste powietrze. Dbaj z nami o środowisko, w którym żyjesz, by żyło się przyjemnie!

Jeżeli jeszcze nie byłeś na platformie AutaElektryczne.pl, wskakuj na pokład, zapnij pasy bezpieczeństwa bo z nami czeka Cię niewiarygodna przygoda, przygoda która na zawsze odmieni Twoje życie!