+48 534 22 78 55

kontakt@autelektryczne.pl


Nie znaleziono wyników pasujących do Twojego wyboru.

Tesla Model X, zakup, leasing, finansowanie

Czy chciałbyś poznać auto elektryczne Tesla Model X? Czy potrzebujesz zasięgnąć informacji na temat Modelu X, aby podjęcie decyzji stało się łatwiejsze? W AutaElektryczne.pl z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie i przedstawimy zalety tego modelu, aby decyzja była przemyślana i przyniosła satysfakcję z użytkowania tego wyjątkowego auta elektrycznego. Tesla Model X jest jednym z czołowych modeli w naszej ofercie samochodów elektrycznych oraz dowodem na to, że mobilność elektryczna nie musi być droga, poznaliśmy jej zalety w praktyce, dlatego jesteśmy przekonani o jej jakości. Wybierz nową lub używaną Teslę Model X i ciesz się komfortem użytkowania tego wyjątkowego samochodu elektrycznego.

TESLA MODEL X W LICZBACH:
Tesla Model X to samochód elektryczny, który sprzedał się już w milionach egzemplarzy na całym świecie, co czyni go obok Tesli Model 3 i Tesli Model S niekwestionowanym numerem jeden wśród pojazdów elektrycznych. Model X pojawił się na rynku w 2015 roku, jest to 5- drzwiowy crossover. Długość Tesli Model X wynosi 5,029 metra, szerokość natomiast 2,271 metra. Dzięki rozstawowi osi 3,061 metra, nie tylko ze względu na napęd elektryczny, jest dużo miejsca do przechowywania. Wysokość wynosi 1,684 metra. Tesla Model X o największej pojemności bagażnika to Tesla X Performance Hatchback I 772KM. Posiada pojemność 2487 litrów przy złożonych siedzeniach. Natomiast najmniejszą pojemność bagażnika posiada Tesla X Long Range Hatchback I 525KM, przy rozłożonych siedzeniach pojemność bagażnika tej wersji to 857 litrów. Tesla X dostępna jest w trzech wersjach pojemności baterii: 75 kWh (P75D), 90 kWh (P90D) i 100 kWh (P100D). Zasięgi tych pojemności na jednym ładowaniu to około 417 km, 489 km i 565 km. Przyspieszenie Tesla Model X z silnikiem P100D do 100 km/h wynosi 3,2 s.

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO TESLA MODEL X:
Tesla kładzie duży nacisk na kompatybilność środowiskową. Kiedy wspomina się tutaj o skórzanych siedzeniach, chodzi oczywiście o wegański materiał, który pod względem dotyku jest zaskakująco zbliżony do klasycznej skóry zwierzęcej. Technicznie na podkreślenie zasługuje nawigacja, która oblicza zarówno przerwy, jak i czas ładowania. Oczywiście uwzględniono również stacje ładowania CCS, dzięki czemu system nawigacji naturalnie zna ich lokalizację. Cechą szczególną jest to, że prawie cała operacja działa bez przełączników i przycisków. Ekran dotykowy ma 17 cali oraz rozdzielczość na poziomie 2200×1300. System umożliwia obsługę wielu urządzeń przez Bluetooth oraz szybkie ładowanie bezprzewodowe. Model X posiada 960-watowy system audio z 22 głośnikami oraz aktywną redukcją hałasu drogowego co jeszcze bardziej podnosi komfort słuchania. Temperaturę, system informacyjno- rozrywkowy, wycieraczki i wszystkie inne funkcje można obsługiwać za pomocą ekranu. Dzięki ośmiu kamerom cały otaczający ruch jest rejestrowany i oczywiście na pokładzie znajduje się również słynny autopilot, który może kontrolować pas, a także prędkość i odległość. Wymagania bezpieczeństwa są również spełnione poprzez wyposażenie Tesli Model X w wiele poduszek powietrznych, a także ograniczniki siły pasów, napinacze pasów bezpieczeństwa i asystentów hamowania awaryjnego.