+48 534 22 78 55

kontakt@autelektryczne.pl


Nie znaleziono wyników pasujących do Twojego wyboru.

Tesla Model S, zakup, leasing, finansowanie

Czy chciałbyś poznać auto elektryczne Tesla Model S? Czy potrzebujesz zasięgnąć informacji na temat Modelu S, aby podjęcie decyzji stało się łatwiejsze? W AutaElektryczne.pl z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie i przedstawimy zalety tego modelu, aby decyzja była przemyślana i przyniosła satysfakcję z użytkowania tego wyjątkowego auta elektrycznego. Tesla Model S jest jednym z czołowych modeli w naszej ofercie samochodów elektrycznych oraz dowodem na to, że mobilność elektryczna nie musi być droga, poznaliśmy jej zalety w praktyce, dlatego jesteśmy przekonani o jej jakości. Wybierz nową lub używaną Teslę Model S i ciesz się komfortem użytkowania tego wyjątkowego samochodu elektrycznego.

TESLA MODEL S W LICZBACH:
Tesla Model S to samochód elektryczny, który sprzedał się już w milionach egzemplarzy na całym świecie, co czyni go wraz z Modelem 3 liderem wśród pojazdów elektrycznych. Model S pojawił się na rynku w 2012 roku i od razu zyskał liczne grono odbiorców jako najlepszy samochód w swojej klasie w każdej kategorii. Długość Tesli Model S wynosi 4,979 metra, szerokość 1,964 metra. Dzięki rozstawowi osi 2,96 metra, nie tylko ze względu na napęd elektryczny, jest dużo miejsca do przechowywania. Wysokość wynosi 1,435 metra. Model S posiada bardzo dużą pojemność bagażnika, która wynosi 894 litry. Tylne siedzenia można złożyć. Silniki Tesli Model S były z biegiem czasu unowocześniane, a przede wszystkim zoptymalizowane pod względem zasięgu. Wariant z baterią 85 kWh daje możliwość przejechania do 483 kilometrów bez stacji ładującej. Większa wersja oferuje akumulator P100d i co najmniej 572 kilometrów, przy czym pomiary są zawsze wykonywane zgodnie ze specyfikacjami WLTP. Oznacza to, że Tesla Model S może rozpędzić się do 100 km/h w zaledwie 2,4 sekundy i osiągnąć prędkość maksymalną 250 km/h. Korzystny współczynnik oporu powietrza wynoszący zaledwie 0.208 Cd jest z pewnością również odpowiedzialny za dynamikę.

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO TESLA MODEL S:
Tesla kładzie duży nacisk na kompatybilność środowiskową. Kiedy wspomina się tutaj o skórzanych siedzeniach, chodzi oczywiście o wegański materiał, który pod względem dotyku jest zaskakująco zbliżony do klasycznej skóry zwierzęcej. Technicznie na podkreślenie zasługuje nawigacja, która oblicza zarówno przerwy, jak i czas ładowania. Oczywiście uwzględniono również stacje ładowania CCS, dzięki czemu system nawigacji naturalnie zna ich lokalizację. Cechą szczególną jest to, że prawie cała operacja działa bez przełączników, Model S posiada jedynie dwa przyciski na desce rozdzielczej: świateł awaryjnych oraz otwierania schowka. Ekran dotykowy mierzy imponujące 17 cali z rozdzielczością 2200×1300 pikseli. Temperaturę, system informacyjno-rozrywkowy, wycieraczki i wszystkie inne funkcje można obsługiwać za pomocą ekranu dotykowego. Dzięki ośmiu kamerom cały otaczający ruch jest rejestrowany i oczywiście na pokładzie znajduje się również słynny autopilot, który może kontrolować pas, a także prędkość i odległość. Wymagania bezpieczeństwa są również spełnione poprzez wyposażenie Tesli Model S w wiele poduszek powietrznych, a także ograniczniki siły pasów, napinacze pasów bezpieczeństwa i asystentów hamowania awaryjnego.