+48 534 22 78 55

kontakt@autelektryczne.pl


Nie znaleziono wyników pasujących do Twojego wyboru.

Tesla Model 3, zakup, leasing, finansowanie

Czy chciałbyś poznać auto elektryczne Tesla Model 3? Czy potrzebujesz zasięgnąć informacji na temat Modelu 3, aby podjęcie decyzji stało się łatwiejsze? W AutaElektryczne.pl z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie i przedstawimy zalety tego modelu, aby decyzja była przemyślana i przyniosła satysfakcję z użytkowania tego wyjątkowego auta elektrycznego. Tesla Model 3 jest jednym z czołowych modeli w naszej ofercie samochodów elektrycznych oraz dowodem na to, że mobilność elektryczna nie musi być droga, poznaliśmy jej zalety w praktyce, dlatego jesteśmy przekonani o jej jakości. Wybierz nową lub używaną Teslę Model 3 i ciesz się komfortem użytkowania tego wyjątkowego samochodu elektrycznego.

TESLA MODEL 3 W LICZBACH:
Tesla Model 3 to samochód elektryczny, który sprzedał się już ponad pół miliona razy na całym świecie, co czyni go niekwestionowanym numerem jeden wśród pojazdów elektrycznych. Model 3 pojawił się na rynku dopiero w 2017 roku, a nazewnictwo mówi wiele.„3” odnosi się do trzeciego etapu wprowadzenia pojazdu elektrycznego na rynek masowy, który model zdecydowanie osiągnął. Widać to również wyraźnie na podstawie ilości klientów, którzy zarejestrowali się już w 2016 roku i wpłacili 1000 dolarów amerykańskich lub 1000 euro, aby zarezerwować jedną z pierwszych Tesli Model 3. Długość Tesli Model 3 wynosi 4,69 metra i przemawia za klasą średnią, ale szerokość na poziomie 1,93 metra jest wyraźnie w klasie wyższej. Dzięki rozstawowi osi 2,88 metra, nie tylko ze względu na napęd elektryczny, jest dużo miejsca do przechowywania. Wysokość wynosi 1,44 metra. Co najmniej 425 litrów mieści się w bagażniku, który jest podzielony na przednią część z 85 litrami i tylną z 340 litrami. Tylne siedzenia można złożyć. Silniki Tesli Model 3 były z biegiem czasu unowocześniane, a przede wszystkim zoptymalizowane pod względem zasięgu. Dostępny jest tzw. wariant dalekiego zasięgu z baterią 75 kWh i możliwością przejechania do 560 kilometrów bez stacji ładującej. Na przyszłość zaplanowano 100 kWh, co może pozwolić zwiększyć zasięg do 750 kilometrów. Mniejsza wersja oferuje akumulator 58 kWh i co najmniej 409 kilometrów, przy czym pomiary są zawsze wykonywane zgodnie ze specyfikacjami WLTP. Wydajność jest niezwykła i wynosi co najmniej 325 PS, a przy wydajności dalekiego zasięgu nawet 510 PS. Oznacza to, że Tesla Model 3 może rozpędzić się do 100 km/h w zaledwie 3,4 sekundy i osiągnąć prędkość maksymalną 261 km/h. Korzystny współczynnik oporu powietrza wynoszący zaledwie 0,23 jest z pewnością również odpowiedzialny za dynamikę.

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO TESLA MODEL 3:
Tesla kładzie duży nacisk na kompatybilność środowiskową. Kiedy wspomina się tutaj o skórzanych siedzeniach, chodzi oczywiście o wegański materiał, który pod względem dotyku jest zaskakująco zbliżony do klasycznej skóry zwierzęcej. Technicznie na podkreślenie zasługuje nawigacja, która oblicza zarówno przerwy, jak i czas ładowania. Oczywiście uwzględniono również stacje ładowania CCS, dzięki czemu system nawigacji naturalnie zna ich lokalizację. Cechą szczególną jest to, że prawie cała operacja działa bez przełączników i przycisków. Ekran dotykowy mierzy imponujące 15 cali, jest tak duży jak standardowy notebook. Temperaturę, system informacyjno-rozrywkowy, wycieraczki i wszystkie inne funkcje można obsługiwać za pomocą ekranu dotykowego. Dzięki ośmiu kamerom cały otaczający ruch jest rejestrowany i oczywiście na pokładzie znajduje się również słynny autopilot, który może kontrolować pas, a także prędkość i odległość. Wymagania bezpieczeństwa są również spełnione poprzez wyposażenie Tesli Model 3 w wiele poduszek powietrznych, a także ograniczniki siły pasów, napinacze pasów bezpieczeństwa i asystentów hamowania awaryjnego.