Własna elektrownia, własny prąd jesteś na swoim i wychodzisz na swoje

Zainstalowanie domowej elektrowni słonecznej to korzyści finansowe (energia z darmowego źródła) i ekologiczne (zużywasz mniej prądu z węgla).
Naprawdę warto – nowa generacja paneli fotowoltaicznych jest łatwiejsza do instalacji, wydajniejsza i tańsza niż kiedykolwiek.

 

Każdy promień słońca będzie zmniejszał Twoje rachunki. Gdy ‚węglowy’ prąd z tradycyjnych elektrowni drożeje, domowa elektrownia zainstalowana na dachu może stać się nie tylko źródłem oszczędności.

 

Domowe instalacje fotowoltaiczne, zużywasz własny prąd, odbieraj nadwyżkę.

Własny prąd dla domu

 

Łatwo, szybko, bezpiecznie, za darmo… Tak dużo zalet mieści się w jednym dobrym zestawie elektrowni fotowolaticznych. Możesz umieścić je na dachu domu czy garażu, i na bieżąco zużywać własną energię, zmniejszając koszty utrzymania domu oraz chroniąc środowisko naturalne.

 

Z przyjemnością pomożemy w doborze najlepszych paneli fotowoltaicznych, wyborze miejsca (badanie nasłonecznienia) i w samej instalacji. To zysk prosto z nieba. Jasne jak Słońce!

Własny prąd dla firmy

 

Firma, jako że ma więcej odbiorników prądu i dłuższe godziny działania,
może zaoszczędzić na elektrowni słonecznej nawet więcej niż instalacja domowa.

Doskonałą okolicznością jest też posiadanie własnych budynków (co daje większą powierzchnię dachów do pokrycia panelami fotowoltaicznymi). Nawet średniej wielkości biznes jest dobrą okazją, by zrobić biznes na energii elektrycznej.