Model S

Model S został zaprojektowany od podstaw, aby być najbezpieczniejszym oraz dającym niepowtarzalną radość z prowadzenia auta na świecie.
Z niezrównaną wydajność dostarcza przez unikalny, w pełni elektryczny układ napędowy osiągi od 0 do 100 kilometrów na godzinę w zaledwie 2,1s*.

* – wersja Plaid

Bezpieczeństwo naszym priorytetem

Model S dostał 5 gwiazdek w kategorii bezpieczeństwa. Wśród wszystkich badanych pojazdów, wszystkich głównych marek i modeli dopuszczonych do sprzedaży, model S ustanowił nowy rekord najmniejszego prawdopodobieństwa uszkodzenia ciała pasażerów podczas kolizji.

Plaid. Nowa odświeżona Tesla Model S

Dzięki najdłuższemu zasięgowi i najszybszemu przyspieszeniu spośród wszystkich produkowanych samochodów elektrycznych, Model S jest najwydajniejszym sedanem, jaki kiedykolwiek powstał. Dzięki ulepszonej architekturze akumulatorów wersje Plaid i Long Range są w stanie dokonać wielu prób na 1/4 mili bez utraty wydajności.

 

Dzięki najniższemu współczynnikowi oporu powietrza na Ziemi i niezrównanej wydajności, Model S jest zbudowany z myślą o prędkości i zasięgu. W połączeniu z szerszym nadwoziem i podwoziem elementy te pomagają szybciej niż kiedykolwiek pokonywać zakręty i proste.