+48 534 22 78 55

kontakt@autelektryczne.pl


  • 2022
  • 314 KM
AUDI e-tron QUATTRO
60 650 €
74 600
  • 2021
  • 314 KM
  • 5
Audi e-tron 55 Advanced
55 360 €
68 093
Audi-E-Tron-GT-Quattro
  • 2021
  • 476 KM
Audi e-tron GT
104 500 €
128 535

Audi e-tron, zakup, leasing, finansowanie

Czy chciałbyś poznać auto elektryczne Audi e-tron? Czy potrzebujesz zasięgnąć informacji na temat tego w pełni elektrycznego modelu Audi, aby podjęcie decyzji stało się łatwiejsze? W AutaElektryczne.pl z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie i przedstawimy zalety tego modelu, aby decyzja była przemyślana i przyniosła satysfakcję z użytkowania tego wyjątkowego auta elektrycznego. Audi e-tron jest jednym z czołowych modeli w naszej ofercie samochodów elektrycznych oraz dowodem na to, że mobilność elektryczna nie musi być droga, poznaliśmy jej zalety w praktyce, dlatego jesteśmy przekonani o jej jakości. Wybierz nowe lub używane Audi e-tron i ciesz się komfortem użytkowania tego wyjątkowego samochodu elektrycznego.

AUDI E-TRON W LICZBACH:
Audi e-tron to pierwszy w pełni elektryczny samochód tej marki. Przestrzenny i komfortowy sportowy SUV. Pojawił się na rynku w 2018 roku, szybko zyskał duże grono odbiorców i jest obok Tesli niekwestionowanym numerem jeden wśród pojazdów elektrycznych. Audi e-tron to 5- drzwiowy SUV, jego długość wynosi 4901 mm, szerokość od 1935 mm do 2043 mm, rozstaw osi 2928 mm, a wysokość 1629 mm. Audi e-tron posiada dwa elektryczne silniki, zlokalizowane z przodu i z tyłu, osiągające łączną moc na poziomie 300 kW, przyspieszenie do 100 km/h wynosi 6 sekund. Audi e-tron zapewnia od razu maksymalny moment obrotowy (561 Nm). Najwyższa moc wynosząca 300 kW pozostaje na tym poziomie do nawet 60 sekund. Audi e- tron posiada dodatkowe maksymalne przyspieszenie boost mode, tryb ten trwa 8 sekund i posiada moment obrotowy 664 Nm. Zasięg na pełnej baterii wynosi ponad 400 km. Istnieje możliwość ładowania zarówno w gniazdkach domowych, za pośrednictwem ładowarki w garażu oraz na stacjach ładujących w trasie. Moc ładowania to aż 150 kW (stacje z europejskim standardem CCS), pozawala to osiągnąć baterię na poziomie 80% w 30 minut, a 100% w 50 minut.

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO AUDI E-TRON:
Audi e-tron to w pełni elektryczny sportowy SUV łączący najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Ten model wyróżnia się wyjątkową stylistyką, luksusowym i przestronnym wnętrzem oraz aerodynamiczną sylwetką. Wnętrze jest jeszcze bardziej przestronne ze względu na rezygnacje ze środkowego tunelu. Audi e-tron to najnowocześniejsza technologia przedstawiona w minimalistyczny sposób. Dzięki wirtualnemu kokpitowi, ekranowi dotykowemu oraz systemowi głosowemu udało się zminimalizować ilość fizycznych przycisków. Konstrukcja pojazdu oraz zastosowany system izolacji akustycznej zapewnia cichą i komfortową jazdę. Audi e-tron posiada napęd na cztery koła quattro nowej generacji, który odpowiada za dynamikę jazdy i doskonałą trakcję. Audi zastosowało w tym modelu wiele systemów zwiększających bezpieczeństwo, jednym z nim są wirtualne boczne lusterka zewnętrzne, zarejestrowany przez nie obraz jest wyświetlany na ekranach OLED na drzwiach przednich. System umożliwia różnorodne ustawienie lusterek, aby dostosować pole widzenia, w zależności o potrzeb kierowcy i obecnej sytuacji drogowej. Wbudowany system pre sense 360° monitoruje otoczenie, wykrywa zagrożenia i interweniuje w niebezpiecznych sytuacjach poprzez automatyczne hamowanie. Asystent wydajności na podstawie poziomu naładowania baterii planuje trasę. System uwzględnia wszystkie kluczowe czynniki m.in. lokalizacje stacji ładowania, natężenie ruchu oraz przelicza czas potrzebny na doładowanie baterii.